Likvidace vozidel

Naše firma provádí likvidaci vozidel a autovraků. Ekologická likvidace vozidel pro město Ostrava, Frýdek-Místek a jeho okolí.

Likvidujeme autovaraky jak osobní tak nákladní. Volejte 558 660 360.

Vykoupíme Váš vůz za hotové do výše 5000 Kč, dovezeme protokol o likvidaci vozidla až k Vám bez starosti a vozidlo odvezeme k likvidaci.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

  1. Fyzická přítomnost vozidla v našem areálu.
  • osobně můžete vozidlo přivézt (Po-Pá 8-17hod, So 8-12hod)
  • můžete volat tel. 558 660 360, kde nahlásíte potřebné iniciály z velkého TP dle dotazu našeho zaměstnance a pro Váš vůz přijede naše odtahové vozidlo. Řidič Vám přiveze protokol o likvidaci vozidla.
  1. Likvidaci vozidla může žádat jen majitel
  • pokud majitel není – plná moc (nemusí být ověřená notářem)
  • dědictví – zápis o dědictví
  1. S protokolem o likvidaci vozidla odhlásíte Vaše vozidlo na příslušném úřadu.

 

Likvidace vozidel – jak postupuje při likvidaci

Likvidace vozidelAuta se stále vyvíjí a dennodenně se kupují nové. Nejrůznější automobilky se předhánějí v konkurenčním boji a snaží se nabídnout co nejlepší vůz, který by byl následně nejvíce kupovaný. V dnešní době vedou zejména automaty, jejichž interiér je potažen světlou kůží. Dřevěné doplňky jsou u nejnovějších luxusních automobilů opravdu v kurzu.

Pokud ale toužíte pouze po obyčejném voze, který vás bude denně dopravovat do práce a který by dobře sloužil pro výlety s vaší rodinou, jistě se zaměříte na nižší třídu vozů, jež by byly v lepší cenové relaci. Většinou záleží na objemu kufru a dále na počtu sedadel. Rodiny jsou mnohdy velké a potřebují usadit všechny členy domácnosti do jednoho auta.

Mnohdy se ale stane nepříjemná událost, a sice nabouráte. V lepším případě si to donesou pouze nárazníky, v horším ale může auto poputovat přímo do šrotu. Likvidace aut je častokrát potřebná u starších veteránů například vašich rodičů či prarodičů. Jistě znáte ve svém okolí někoho, kdo má stará auta na zahradě a jen v nich roste kapradí. I u těchto aut je zapotřebí časná likvidace. Jak při ní ale postupovat?

Nejdříve přivezte daný automobil do příslušného areálu. Pakliže byste se obrátili na H+P AUTODEMONT, s. r. o, své brány mají otevřené pondělí až pátek od osmi do sedmnácti hodin a následně v sobotu dopoledne. Jestliže se ovšem nacházíte v situaci, kdy nejste schopni jakýmkoli způsobem dodat vůz do příslušného areálu, stačí zavolat a nahlásit potřebné iniciály z velkého TP dle dotazů. Odtahové auto následně přijede a společně s nimi přivezou i protokol o likvidaci. S tímto protokolem pak odhlásíte automobil z příslušného úřadu.

Co se mnohdy jeví jako oříšek, je to, že o likvidaci smí žádat pouze majitel. Pokud není, je zapotřebí plná moc. Při dědictví je nutné doložit zápis o dědictví. Bez něj se likvidace nedočkáte.