Likvidace vozidel

Naše firma provádí likvidaci vozidel a autovraků. Ekologická likvidace vozidel pro město Ostrava, Frýdek-Místek a jeho okolí.

Likvidujeme autovaraky jak osobní tak nákladní. Volejte 558 660 360.

Vykoupíme Váš vůz za hotové do výše 5000 Kč, dovezeme protokol o likvidaci vozidla až k Vám bez starosti a vozidlo odvezeme k likvidaci.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

  1. Fyzická přítomnost vozidla v našem areálu.
  • osobně můžete vozidlo přivézt (Po-Pá 8-17hod, So 8-12hod)
  • můžete volat tel. 558 660 360, kde nahlásíte potřebné iniciály z velkého TP dle dotazu našeho zaměstnance a pro Váš vůz přijede naše odtahové vozidlo. Řidič Vám přiveze protokol o likvidaci vozidla.
  1. Likvidaci vozidla může žádat jen majitel
  • pokud majitel není – plná moc (nemusí být ověřená notářem)
  • dědictví – zápis o dědictví
  1. S protokolem o likvidaci vozidla odhlásíte Vaše vozidlo na příslušném úřadu.

 

Likvidace vozidel – jak se postupuje při likvidaci

Likvidace vozidel

Nejdříve přivezte daný automobil do našeho areálu firmy H+P AUTODEMONT s. r. o, své brány mají otevřené pondělí až pátek od osmi do sedmnácti hodin a následně v sobotu dopoledne. Jestliže se ovšem nacházíte v situaci, kdy nejste schopni jakýmkoliv způsobem dodat vůz do našeho areálu, stačí zavolat a nahlásit potřebné iniciály z velkého technického průkazu dle dotazů našeho zaměstnance. Odtahový vůz následně přijede pro Vaše nepojízdné vozidlo nebo autovrak a protokol o likvidaci Vám řidič předá. S tímto protokolem pak odhlásíte automobil z příslušného úřadu.

 

O ekologickou likvidaci smí žádat pouze majitel vozu.
Pokud není majitel, je zapotřebí plná moc. Při dědictví je nutné doložit zápis o dědictví. Bez něj se likvidace nedočkáte.

 

Auta se stále vyvíjejí a dennodenně se vyrábějí a kupují nové. Nejrůznější automobilky se předhánějí v konkurenčním boji a snaží se nabídnout co nejlepší vůz, který by byl následně nejvíce kupovaný. V dnešní době jsou v oblibě zejména pohodlné automaty, jejichž interiér může být potažen kůží. U nejnovějších luxusních automobilů mohou být opravdu v kurzu i dřevěné autodoplňky.

Můžete mít vůz nižší nebo vyšší třídy, který Vám bude denně sloužit, dopravovat Vás do práce nebo by dobře sloužil pro výlety s vaší početnou rodinou. Rodinné MPV nebo velké kombi v různé cenové relaci. Většinou záleží na objemu kufru a dále na počtu sedadel. Rodiny jsou mnohdy velké a potřebují usadit všechny členy domácnosti do jednoho automobilu.

Jednou se ale může přihodit nepříjemná událost a Vaše auto bylo havarováno. V lepším případě si to odnesou pouze nárazníky, v horším případě ale auto poputuje přímo do šrotu. Likvidace aut je hlavně potřebná u starších veteránů, například vozidel vašich rodičů či prarodičů. Jistě znáte ve svém okolí někoho, kdo má stará auta na zahradě a jen v nich roste kapradí. I u těchto aut je zapotřebí včasná likvidace. 

Máte takového souseda? Sedíte na terase, sluníčko hřeje, pijete ranní kávu a díváte se na sousedovou ,,dekoraci“
Zjišťujete, že jeho zahradní vůz je každým rokem rezavější a Vaše snahy o zakrytí květináčem nebo nebo houpačkou jsou marné.
Slušně za ním zajděte a zeptejte se ho, jestli by nechtěl tento vůz odstranit. Dejte mu na nás kontakt, my už se s ním domluvíme a Vám dopřejeme lepší chuť ke kávě  🙂