Likvidace vozidel

Naše firma provádí likvidaci vozidel a autovraků. Ekologická likvidace vozidel pro město Ostrava, Frýdek-Místek a jeho okolí.

Likvidujeme autovaraky jak osobní tak nákladní. Volejte 558 660 360.

Vykoupíme Váš vůz za hotové do výše 5000 Kč, dovezeme protokol o likvidaci vozidla až k Vám bez starosti a vozidlo odvezeme k likvidaci.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

  1. Fyzická přítomnost vozidla v našem areálu.
  • osobně můžete vozidlo přivézt (Po-Pá 8-17hod)
  • můžete volat tel. 558 660 360, kde nahlásíte potřebné iniciály z velkého TP dle dotazu našeho zaměstnance a pro Váš vůz přijede naše odtahové vozidlo. Řidič Vám přiveze protokol o likvidaci vozidla.
  1. Likvidaci vozidla může žádat jen majitel
  • pokud majitel není – plná moc (nemusí být ověřená notářem)
  • dědictví – zápis o dědictví
  1. S protokolem o likvidaci vozidla odhlásíte Vaše vozidlo na příslušném úřadu.

 

Likvidace vozidel – jak se postupuje při likvidaci

Likvidace vozidel

Nejdříve přivezte daný automobil do našeho areálu firmy H+P AUTODEMONT s. r. o, bránu máme otevřenou pondělí až pátek od osmi do sedmnácti hodin. Jestliže se ovšem nacházíte v situaci, kdy nejste schopni jakýmkoliv způsobem dodat vůz do našeho areálu, stačí zavolat a nahlásit potřebné iniciály z velkého technického průkazu dle dotazů našeho zaměstnance. Odtahový vůz následně přijede pro Vaše nepojízdné vozidlo nebo autovrak a protokol o likvidaci Vám řidič předá. S tímto protokolem pak odhlásíte automobil z příslušného úřadu.

 

O ekologickou likvidaci smí žádat pouze majitel vozu.
Pokud není majitel, je zapotřebí plná moc. Při dědictví je nutné doložit zápis o dědictví. Bez něj se likvidace nedočkáte.