Málo jeté pneumatiky

K prodeji máme prověřené, málo jeté a zánovní pneumatiky, skladem máme letní pneu i zimní pneu. Všechny pneu jsou k prodeji v párech nebo v sadách.

Ceník použitých pneu (podle výšky vzorku)

 • Použité pneu 13″   80 Kč / mm
 • Použité pneu 14″ 100 Kč / mm
 • Použité pneu 15″ 120 Kč / mm
 • Použité pneu 16″ 150 Kč / mm
 • Použité pneu 17″ 200 Kč / mm
 • Použité pneu 18″ 250 Kč / mm
 • Použité pneu 19″ 300 Kč / mm
 • Použité pneu 20″ 300 Kč / mm
   

   

Tel.: +420 558 660 360 / Mobil: +420 602 761 224

Kromě použitých, málo jetých a zánovních pneumatik Vám můžeme nabídnout také nové pneu.

Naší zákazníci mají možnost uskladnit si u nás sadu pneu vč. disků za cenu 100,-Kč/měsíc.

 

Zpětný odběr použitých pneumatik

Podle § 3 odst. 1 vyhl. č. 237/2002 Sb., o podrobnostech provedení zpětného odběru, sdělujeme, že opotřebené pneumatiky jsou bezplatně odebírány u našich prodejců spotřebiteli; v případě prodeje v pneuservisu HP AUTODEMONT je místem zpětného odběru pneuservis na adrese uvedené v kontaktech na naších internetových stránkách: Kontakty

Výběr pneumatiky

Při výběru všech pneumatik,ať už letních nebo zimních pneumatik, je dobré zvážit řadu aspektů. Není dobré orientovat se pouze podle ceny pneumatik, protože letní nebo zimní pneumatika levnějších značek může mít natolik horší jízdní vlastnosti nebo kratší životnost, že byste brzy po nákupu mohli litovat zbytečně utracených financí. Podobně jsou na tom i protektorované pneumatiky, které zpravidla potřebují více závaží pro správné vyvážení kol, Ušetříte tedy na pneumatice, ale naopak se následně prodraží na vyvážení. Nedoporučujeme je.

Letní a zimní pneumatiky jsou přesně koncipovány dezénem i směsí, aby fungovaly co nejlépe v jejich obdobích. Liší se svou koncepcí. Směs zimních pneumatik je vyrobena tak, aby i při snížených i mínusových teplotách zajistila přilnavost na zimních vozovkách se sněhem, ledem apod…
Oproti celoročním pneumatikám, které samozřejmě nikdy plnohodnotně nenahradí letní, ale ani zimní pneumatiky. Celoroční pneu nedoporučujeme. Směs je měkčí, než letní pneu. Což se projeví na životnosti této pneu v letním období. Její směs ale není dostatečně měkká na to, aby se dala porovnat se zimní pneumatikou. Životnost v zimním období je sice zvýšená, ale na úkor přilnavosti a vašem zdraví.

Povolené rozměry najdete ve vašem velkém technickém průkazu. Bývají vždy ve tvaru např. 195/65 R15. První číslice znamená šířku pneumatiky, druhá číslice za lomítkem znamená profil pneumatiky v procentech (to znamená, že výška pneumatiky je 65% z šířky pneumatiky). Třetí údaj znamená vnitřní průměr pneumatiky v palcích. Dále se u letních pneumatik uvádí rychlostní index letních pneumatik a nosnost letních pneumatik. I tyto údaje najdete také ve vašem velkém technickém průkazu.

Při výběru pneumatiky je dobré volit z nabídky renomovaných výrobců. Letní pneumatiky prodávané v supermarketech, nebo ty, které jsou nejlevnější v daném rozměru, obvykle vykazují kratší životnost a vyšší spotřebu vašeho automobilu. Finanční úspora na pořízení letní pneumatiky se tedy brzy ztratí ve zvýšených nákladech na provoz vozidla. Nehledě na jízdní vlastnosti levných letních pneumatik. Dbejte na to, že letní pneumatika je velmi namáhanou součástí vozidla a má velký vliv na bezpečnost vaší jízdy. Zejména v kritických situacích (prudké brždění, vyhýbací manévr, …) oceníte dobré vlastnosti vaší letní pneumatiky. Letní pneumatika musí samozřejmě velmi dobře fungovat i za zhoršených podmínek, zejména na mokru. Kvalitní letní pneumatiky mají velmi propracovaný systém odvodu vody z pneumatiky. Tím pádem nehrozí, že se pod vašimi pneumatikami vytvoří vodní film a vaše auto tak ztratí přilnavost.

Letní i zimní pneumatika má zásadní vliv na vaši bezpečnost, proto určitě doporučujeme výběr nepodcenit. Raději připlaťte několik stokorun, které už při životnosti pneumatik nehrají tak podstatnou roli. Budete mít ale jistotu, že jste kvalitou pro bezpečnost udělali maximum.

Používání jiných pneumatik, než zimních, v zimě je naprosto nevhodné, i když na vozovce zrovna není sníh, či led. Při nízkých teplotách směs pneumatik tvrdne a ztrácí potřebné vlastnosti, které má za vyšších teplot. Kromě toho hrozí nebezpečí lokálních zmrazků (mosty, lesní úseky, atd.). Zimní pneumatiky se liší nejen svým vzorkem, ale zejména materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Právě materiál zimních pneu je schopen udržet si dobré vlastnosti i za nízkých teplot, kdy letní pneumatika již zcela ztvrdne a ztratí přilnavost. Do zimy tedy jedině se zimní pneumatikou.

Povinné zimní pneumatiky je nutné mít na vozidle obuté v období 1. listopadu – 31. března. Dále musí být splněna podmínka, že na silnici opravdu panují zhoršení povětrnostní podmínky. Povinnost zimních pneumatik upravuje vyhláška č. 361/2000 Sb.

Která pneumatika je tedy ta nejlepší?  Jiné nároky bude mít řidič v Krkonoších a jiný na Jižní Moravě. Při výběru tedy zohledňujte všechny možné aspekty. V poslední době jsou velmi oblíbené testy a recenze pneumatik, které se sdílí uživatelé mezi sebou. Oficiální testy zimních pneumatik, dělané v laboratorních podmínkách, nemusí být vždy tak vypovídající v reálném provozu. Řidiči tedy stále více důvěřují i testům od ostatních řidičů, zejména v hlediscích hlučnosti, opotřebení, či subjektivního názoru na jízdní vlastnosti. Pokud si uživatel přečte 30 recenzí a uvidí, že převládající názor je, že se např. pneumatika velmi rychle sjíždí, jde o dost věrohodnou informaci.

Co znamená označení DOT?

DOT je 12 místný kód, který je umístěn na bočnici každé pneumatiky. Tento kód udává důležité informace o každé pneumatice. Identifikační informace obsahují:

 • výrobce
 • výrobní linka
 • datum výroby pneumatiky

Datum výroby pneumatiky

Tvoří součást identifikačního kódu pneumatiky, který vyžaduje ministerstvo dopravy Spojených států (Department of Transportation, neboli DOT). Tuto normu sledovatelnosti pneumatiky si osvojili všichni výrobci.

Poslední čtyři čísla znamenají kalendářní týden a označení roku, kdy pneumatiky opustila tovární linku.

I nové pneu mohou mít v prodeji fyzicky starší ročník výroby. Pokud jste zaslechli, že například nová pneu starší dvou let už by se neměla prodávat a patří k likvidaci, je to nesmysl:

Rozměry pneumatik

Výběr pneumatik podle určeného rozměru je tím nejlepším a nejpřesnějším. Správný rozměr, který je povolený pro vaše vozidlo, najdete ve velkém technickém průkazu. Kromě samotného rozměru pneumatik dbejte i na správné zadání nosnosti a rychlostního indexu. Vyhnete se tak problémům na stanici technické kontroly a budete mít i jistotu, že jízdní vlastnosti vašeho vozidla budou takové, jaké mají být.

Výrobci pneumatik

Barum
Nabízíme kompletní sortiment pneumatiky značky Barum. V ČR je značka Barum všeobecne uznávaná značka s bohatou historií. Barum byla založená Tomášem Baťou. Název Barum vznikl spojením názvů 3 největších československých exportních dodavatelů pneumatik Baťa, Rubena a Matador.


BFGoodrich
Americká značka pneumatik původně podnikajicí v oblasti aeoronautiky založená roku 1870 v Ohiu Dr. Benjamin Franklin Goodrichem a odtud název BFGoodrich. Roku 1986 pod sebe připojila gumárenskou firmu Uniroyal a v roce 1990 celý podnik koupil koncern Michelin. Firma BFGoodrich nabízí pneumatiky pro všechny segmenty vozů i roční období, speciálně se ovšem zaměřuje na výkoné pneumatiky pro vozy 4×4 a dodává i obutí pro vozy kategorie Rally a WRC.


Bridgestone
Bridgestone Corporation je japonský gumárenský konglomerát, založený roku 1931 Šódžiró Išibašim. Název Bridgestone (Mostní kámen) pochází z překladu jména zakladatele do angličtiny – išibaši – znamená v japonštině „kamenný most“. Bridgestone nyní jedinou firmou, která dodává pneumatiky pro seriál závodů Formule 1.


Continental
Historie německé značky Continental AG se datuje od 8. října 1871. Continental má na kontě plno patentů v oblasti vývoje pneumatik a gumárenského průmyslu jako třeba vzorkovaný běhoun, protiskuzová pneumatika, pneumatika s kordem či bezdušovaá pneumatika. Od roku 1993 spadá pod koncern Continental také Barum.


Debica
Firma Debica byla založena v Polsku v roce 1937 a o dva roky později již vyrobila svou první pneumatiku. Jedná se tedy o firmu s dlouholetou historií. Začátkem devadesátých let prošel původně státní podnik změnami, kdy se stal součástí koncernu GoodYear  – Dunlop. Debica vyrábí pneumatiky pro osobní, nákladní a off-road automobili, motocykly a také zemědělské stroje.


Dunlop
Historie značky sahá do roku 1888 kdy John Boyd Dunlop vyrobil vůbec první nafukovací pneumatiku. Roku 1922 vznikla první pneumatika s ocelovou patkou a s pláštěm z tkaného lana a tím se ztrojnásobila se životnost pneumatiky. Spolu s jednodílným ráfkem se tak stala prumyslovým standardem. Firma Dunlop jako provní objevila a popsala „aquaplaning“ a uvedla na trh dezén SP 68, který se již vyznačoval lepší odolností vůči tomuto jevu.


Falken
Pneumatiky Falken se začaly vyrábět v roce 1983 v Japonsku a rychle se dostaly do podvědomí jako pneumatiky používané v náročných automobilových závodech typu Le Mans. Dnes se pneumatikářská firma Falken specializuje na produkty v oblasti rychlé jízdy. U nás nejsou pneumatiky Falken příliš rozšířené.


Firestone
Firma Firestone byla založena v roce 1900 Harvey Firestonem v Americkém Ohiu. Zásadní byla pro ní spolupráce s Henry Fordem, na jehož vozy dodávali originálně obutí. V době studené války dostala firma Firestone i armádní konrakt na výrobu útočné střely. Roku 1961 přechází pod Firestone Dayton Tires. Pneumatiky Firestone obouvali i vozy serie Indy Car Racing. Od konce roku 1979 patří Firestone pod společnost Bridgestone.


Fulda
Gust Becker a Moritz Hasenclver založili tuto firmu roku 1900 ve stejnojmeném Německém městě. V začátcích se Fulda zaměřovala na výrobu pneumatik pro jízdní kola. Fulda je taká známa svými testovacími vozy. První byl v roce 1938 koncept postavený na bázi luxusního Maybachu SW38, který dosahoval rychlosti až 240 km/h a byl tak vhodný pro testování vysokorychlostních pneumatik. Další testovací vůz byl autobus schopný vyvinout rychlost až 140 km/h.


Goodyear
Společnost vznikla v Americe roku 1898. Firma Goodyear obouvala Fordův Model T, vyrobila první leteckou pneumatiku a úzce spolupracovala s armádou a NASA, pro kterou vyvíjela techniku. Dnes se jedná o multispolečnost a jednoho z největších výrobců pneumatik.


Gripmax
Gripmax je asijská moderní značka specializující se na obutí pro terénní a sportovně užitková vozidla. Její pneumatiky se vyrábí v moderních továrnách za použití nejnovějších technologií a materiálů. Po celém světě roste její obliba díky vysoké kvalitě za přijatelnou cenu.


Hankook
Firma Hankook byla založena v roce 1941 jako první manufaktura pneumatik v Koreji. V roce 1979 byla postavena „Daejeon Plant“, světově největší továrna na výrobu pneumatik. Dále se firma rozšiřovala do světa a v roce 2003 vytvořila strategickou alianci s firmou Michelin.


Imperial
Značka pneumatik Imperial byla založena roku 2012 jako nová značka dodavatele pneumatik firmy Deldo. Podpora ze strany Deldo zaručuje rychlý vývoj v krátkodobém i dlouhodobém horizontu a poskytnutí potřebného know-how pro výrobu osobních, lehkých nákladních a SUV pneumatik.


Kleber
Kleber začala výrobu v roce 1911 v továrně BF Goodrich ve Francouzkém Colombes. V roce 1947 přišel Kleber se zimní pneumatikou se znakem ledního medvěda. Roku 1950 pokořil Maurice Herzog, zaměstnanec Kleberu, vrchol Himalájské Anapurny. V roce 1951 zaznamenal Kleber světoví úspěch s první bezdušovou pneumatikou, která byla představena na Motor Show a odolonost proti propíchnutí ohromila i tehdejšího prezidenta Francie René Cotyho.


Kormoran
Kormoran je největší producent pneumatik na polském trhu. Původně polská značka pneumatik patří od roku 1995 pod koncern Michelin. Díky vstupu Michelinu, změně strategie i investicím do technologií se pneumatiky Kormoran staly známou značkou na evropském trhu pneumatik..


Kumho
Kumho je Jihokorejská značka pneumatik řadící se mezi deset největších výrobců pneumatik, jejichž kvalitu dokazuje zájem výrobců automobilů o dodávaní pneumatik na prvomontáž nových automobilů značek jako Kia, Hyundai ad.


Matador
Slovenská pneumatikářská firma založená roku 1947, kdy se odštěpila od starší gumárenské firmy Matador Bratislava, která od roku 1925 začala produkovat, jako první v tehdejším Československu, pneumatiky pro automobily (Škoda, Tatra, Aero atd.). Roku 1947 byl závod znárodněn a od roku 1950 produkovali pneumatiky v továrně s názvem „Gumárne 1. mája“ pod značkou Barum.


Maxxis
Tvar a funkce pneumatik MAXXIS jsou vystaveny tvrdým podmínkám a zkouškám světové motoristické veřejnosti. Přitom odolávají různým extrémním povětrnostním podmínkám ať už je tomu tak na nejtěžších pozemních terénech kdekoli na světě, nebo při soutěžních šampionátech, kde zpravidla zaujímají přední místa.


Michelin
firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen.


Mitas
Pražská továrna nynějšího podniku Mitas a.s. vznikla v Praze již roku 1933 jako dceřinná společnost francouzkého výrobce pneumatiky značky Michelin. Po válce byl podnik zestátněn a přejmenován na MITAS (spojení slov Michelin a Veritas – firma vyrábějící pryžové obruče, také začlěněna pod koncern Michelin).


Nankang
Pneumatiky značky Nankang vyrábí společnost Nankang Rubber Tire Corp. se sídlem v Tchaj-peji. Firma byla založena v roce 1959 a do její stáje dále patří značky pneumatik Nankang Econex, Nankang Sportnex, Nankang NK Comfort, Nankang Rollnex, zimní pneumatiky Nankang Winter Activa a Nankang Ice Activa a pneumatiky na nákladní auta Nankang NK Van a Nankang Trailer.Nankang vyrábí pneumatiky ve dvou továrnách na Tchaj-wanu a ve fabrice v Číně. Pneu Nankang patří do ekonomické třídy.


Nexen
Nexen Tire je je výrobce pneumatik se sídlem v Soulu v Jižní Koreji. Sloganem společnosti je „ Next Century Tire“, ve kterém se odráží jméno firmy, která byla založena roku 1942 pod názvem Heung-Tire Company, Nexen Tire Co. Společnost byla roku 1956 uznána jako 1. korejský výrobce pneumatik.


Nokian
Finská gumárenská společnost vyrábějící od roku 1904 ve městě Nokia pneumatiky pro osobní automobily, užitkové vozy a jízdní kola známá svojí prvotřídní kvalitou především zimních pneumatik danou dlouholetým zkušenostmi s drsnými podmínkami severské zimy.


Pirelli
Jeden z největších výrobců pneumatik byl založen roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roce 1974 vynalezlo Pirelli „širokou radiální pneumatiku“ pro potřeby firmy Lancia pro efektivní přenesení točivého momentu jejího rally speciálu Stratos na závodní povrch a zavedla tak standart široké konstrukce obutí pro závodní vozy


Sava
Slovinská gumárenská společnost fungující od roku 1920. Firma fungovala postupně pod rakouskou firmou Semperit, později patřila koncernu Continental a dnes je součástí firmy Good Year a má tak při výrobě přístup k pokročilím technologiím. Sava vyrábí pneumatiky jak pro osobní tak dodávkové vozidla a vyznačuje se dobrým poměrem cena/kvalita.


Semperit
Společnost Semperit byla založena roku 1850 ve Vídni a byla vůbec první gumárenskou manufakturou v Evropě. Pneumatiky se zde vyrábí od roku 1900. Název vznikl z latinského „Semper it“ (= stále běží). Roku 1936 byla vyrobená první zimní pneumatika firmy Semperit pod označením „Goliath“. V roce 1985 vstoupila pod koncern Continental AG


Toyo
Společnost na výrobu pneumatik TOYO byla založena roku 1966 se sídlem v Cypress v Kalifornii a již od svého založení se zaměřovala na inovace, kvalitu a excelentní výkon svých výrobků. Toyo vyrábí pneumatiky prémiové značky téměř pro všechny modely vozidel včetně sportovních vozidel, vozidel nejvyšší třídy, dodávek, SUV a nákladních vozidel. K výrobě svých pneumatik používá nejmodernější technologie a továrny.

 

Uniroyal
Historie belgické značky Uniroyal se datuje od roku 1892 ještě pod názvem U.S Rubber Company. Od roku 1964 je oficiálním maskotem firmy „Uniroyal Tiger“ který symbolizuje kvalitu, odolnost a tradici automobilového obutí firmy Uniroyal.


Yokohama
Dějiny značky Yokohama se začaly psát v říjnu 1917, kdy společnosti Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd., (dnes Furukawa Electric Co. Ltd.), a americká BF Goodrich založily společný podnik na výrobu pneumatik. Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se opravdu velmi vysokou úrovní technologie výroby, komfortu, výdrže a samozřejmě kvalitou.

 

 

 

155/65 R14 –  155/70 R14 – 165/65 R14 – 165/70 R14 – 175/60 R14 – 175/65 R 14C – 175/65 R14 – 175/70 R14 – 185/60 R14 – 185/65 R14 – 185/70 R14

165/65 R15 – 175/60 R15 – 175/65 R15 – 185/55 R15 – 185/60 R15 – 185/65 R15 – 195/50 R15 – 195/55 R15 – 195/60 R15 – 195/65 R15 – 195/70 R 15C  – 195/70 R15C – 195/80 R15 – 205/60 R15 – 205/65 R15 – 205/65 R15C – 205/70 R 15C – 205/70 R15 – 205/70 R15C – 215/65 R 15C – 215/65 R15 – 215/65R15C – 215/70 R 15C – 215/70 R 15CP – 215/70 R15C – 215/75 R15 – 225/70 R 15C – 225/70 R 15CP – 225/70 R15C – 225/75 R15 – 235/75 R15 – 255/70 R15

185/50 R16 – 185/55 R16 – 185/60 R16 – 185/75 R 16C – 185/75 R16C – 195/45 R16 – 195/50 R16 – 195/55 R16 – 195/60 R 16C – 195/60 R16 – 195/60 R16C – 195/65 R 16C – 195/65 R16C – 195/75 R 16C – 195/75 R 16CP – 205/45 R16 – 205/45 R17 – 205/45 ZR16 – 205/50 R16 – 205/55 R16 – 205/55 ZR16 – 205/60 R16 – 205/65 R 16C – 205/65 R16 – 205/65 R16C – 205/75 R 16C – 205/75 R16C – 205/80 R16 – 215/45 R16 – 215/55 R16 – 215/60 R 16C – 215/60 R16 – 215/60 R16C – 215/65 R 16C – 215/65 R16 – 215/65 R16C – 215/65R16 – 215/70 R16 – 215/75 R 16C – 215/75 R 16CP – 215/75 R16C – 225/50 R16 – 225/50 ZR16 – 225/55 R16 – 225/60 R 16C – 225/60 R16 – 225/60 R16C – 225/65 R 16C – 225/65 R 16CP – 225/65 R16C – 225/70 R16 – 225/75 R 16C – 225/75 R 16CP – 225/75 R16 – 225/75 R16C – 235/60 R16 – 235/65 R 16C – 235/65 R16C – 235/70 R16 – 235/85 R 16C – 245/70 R16 – 255/65 R16 – 255/70 R16 – 265/70 R16 – 275/70 R16

195/45 ZR17 – 205/40 ZR17 – 205/45 R17 – 205/45 ZR17 – 205/45R17 – 205/45ZR17 – 205/50 R17 – 205/50 ZR17 – 205/55 R17 – 205/55 ZR17 – 205/60 R17 – 215/40 R17 – 215/40 ZR17 – 215/45 R17 – 215/45 ZR17 – 215/50 R17 – 215/50 ZR17 – 215/55 R17 – 215/55 ZR17 – 215/60 R 17C – 215/60 R17 – 215/65 R17 – 225/45 R17 – 225/45 ZR17 – 225/50 R17 – 225/50 R17 – 225/50 ZR17 – 225/55 R 17C – 225/55 R17 – 225/55 ZR17 – 225/55R17 – 225/60 R17 – 225/65 R17 – 225/70 R17 – 235/45 R17 – 235/45 ZR17 – 235/50 R17 – 235/50 ZR17´- 235/55 R17 – 235/60 R 17C – 235/60 R17 – 235/65 R 17 – 235/65 R17 – 245/40 R17 – 245/40 ZR17 – 245/45 R17 – 245/45 ZR17 – 245/55 R17 – 245/65 R17 – 245/70 R17 – 255/40 ZR17 – 255/45 ZR17 – 255/55 R17 – 255/60 R17 – 255/60R17 – 255/65 R17 – 265/40 ZR17 – 265/65 R17 – 265/70 R17 – 275/55 R17 – 285/65 R17

195/60 R18 – 205/40 R18 – 205/40 ZR18 – 215/35 ZR18 – 215/40 R18 – 215/40 ZR18 – 215/45 R18 – 215/45 ZR18 – 215/50 R18 – 215/55 R18 – 225/40 R18 – 225/40 ZR18 – 225/40R18 – 225/40ZR18 – 225/45 R18 – 225/45 ZR18 – 225/50 R18 – 225/50 ZR18 – 225/55 R18 – 225/55R18 – 225/60 R18 – 225/65 R18 – 235/40 R18 – 235/40 ZR18 – 235/45 R18 – 235/45 ZR18 – 235/50 R18 – 235/50 ZR18 – 235/55 R18 – 235/60 R18 – 235/60R18 – 235/65 R18 – 245/35 R18 – 245/35 ZR18 – 245/40 R18 – 245/40 ZR18 – 245/45 R18 – 245/45 ZR18 – 245/45R18 – 245/50 R18 – 245/50 ZR18 – 245/60 R18 – 255/35 R18 – 255/35 ZR18 – 255/40 R18 – 255/40 ZR18 – 255/45 R18 – 255/45 ZR18 – 255/50 R18 – 255/55 R18 – 255/55R18 – 255/60 R18 – 255/70 R18 – 265/35 R18 – 265/35 ZR18 – 265/40 R18 – 265/40 ZR18 – 265/45 ZR18 – 265/60 R18 – 275/35 ZR18 – 275/40 R18 – 275/40 ZR18 – 275/45 ZR18 – 285/30 ZR18 – 285/35 ZR18 – 285/55 R18 – 285/60R18 – 295/30 ZR18 – 295/35 ZR18

155/70 R19 – 205/55 R19 – 225/35 R19 – 225/35 ZR – 225/35 ZR19 – 225/40 R19 – 225/40 ZR19 – 225/45 R19 – 225/45 ZR19 – 225/55 R19 – 235/35 R19 – 235/35 ZR19 – 235/35ZR19 – 235/40 R19 – 235/40 ZR19 – 235/45 R19 – 235/45 ZR19 – 235/45R19 – 235/50 R19 – 235/55 R19 – 235/55R19 – 235/60 R19 – 235/65 R19 – 245/30 ZR – 245/30 ZR19 – 245/35 R19 – 245/35 ZR19 – 245/35ZR19 – 245/40 R19 – 245/40 ZR19 – 245/45 R19 – 245/45 ZR19 – 245/45R19 – 245/50 R19 – 255/30 ZR – 255/30 ZR19 – 255/35 R19 – 255/35 ZR19 – 255/40 R19 – 255/40 ZR19 – 255/40ZR19 – 255/45 R19 – 255/45 ZR19 – 255/45R19 – 255/50 R19 – 255/50R19 – 255/55 R19 – 255/55 ZR19 – 265/30 ZR19 – 265/35 R19 – 265/35 ZR19 – 265/35ZR19 – 265/40 R19 – 265/40 ZR19 – 265/45 ZR19 – 265/45R19 – 265/50 R19 – 265/50R19 – 265/55 R19 – 275/30 ZR19 – 275/35 R19 – 275/35 ZR19 – 275/35ZR19 – 275/40 R19 – 275/40 ZR19 – 275/45 R19 – 275/50 R19 – 275/50 ZR19 – 275/55 R19 – 285/30 R19 – 285/30 ZR19 – 285/35 R19 – 285/35 ZR19 – 285/40 R19 – 285/40 ZR19 – 285/40R19 – 285/45 R19 – 295/30 R19 – 295/30 ZR19 – 295/30ZR19 – 295/35 R19 – 295/35 ZR19 – 295/40 ZR19 – 295/40R19 – 295/45 R19 – 305/30 ZR19 – 305/30ZR19 – 305/35 ZR19 – 325/30 ZR19

195/55 R20 215/45 ZR20  225/35 ZR20  235/30 ZR20  235/35 R20  235/35 ZR20  235/40 ZR20  235/45 R20  235/45 ZR20  235/50 R20  245/30 ZR20  245/35 R20  245/35 ZR20  245/35R20  245/35ZR20  245/35ZR20 245/40 R20  245/40 ZR20  245/45 R20  245/45 ZR20  245/50 R20  255/30 ZR20  255/35 R20  255/35 ZR20  255/35R20  255/35ZR20  255/40 R20  255/40 ZR20  255/40R20 255/45 R20 255/45 ZR20 255/50 R20 255/50R20 255/55 R20 255/60 R20 265/30 R20 265/30 ZR20 265/30ZR20 265/35 R20 265/35 ZR20 265/40 R20 265/40 ZR20 265/45 R20 265/45R20 265/50 R20 275/30 R20 275/30 ZR20 275/35 R20 275/35 ZR20 275/40 R20 275/40 ZR20 275/40R20 275/45 R20 275/50 R20 275/50 ZR20 285/25 ZR20 285/30 R20 285/30 ZR20 285/35 R20 285/35 ZR20 285/35R20 285/40 R20 285/40 ZR20 285/45 R20 285/50 R20 295/25 ZR20 295/30 R20 295/30 ZR20 295/35 R20 295/35 ZR20 295/35R20 295/40 R20 295/40R20 295/45 R20 305/30 R20 305/30 ZR20 305/30ZR20 305/35 ZR20 305/40 R20 315/30 ZR20 315/30ZR20 315/35 R20 315/35 ZR20 315/35R20 325/25 ZR20 325/30 ZR20 335/25 R20 335/30 ZR20 345/30 ZR20